Loading...

Kooperatifimiz

Tanıtım

--- S.S . GAZİKÖY GAYRIMENKUL İŞLETME KOOPERATİFİ GARANTİSİYLE---

AZİZ  ŞEHİTLERİMİZİN  AİLELERİ, KAHRAMAN GAZİLERİMİZ VE AİLELERİ İLE  SEVGİLİ VATANDAŞLARIMIZA  KAÇIRILMAYACAK BİR FIRSAT SUNUYORUZ...


S.S.GAZİKÖY GAYRIMENKUL İŞLETME KOOPERATİFİMİZİN
ÖNCÜLÜĞÜNDE YÜRÜTÜLEN AYAŞ GÖKÇEBAĞ VİLLA ARAZİLERİ ÜYELİĞİ İÇİN ARTIK SONA GELİNDİ...

İMAR ÇALIŞMALARI BAŞLADI ELİNİZİ ÇABUK TUTUN VE ACELE EDİN 

HIZLA TÜKENEN VE ÇOK AZ KALAN ÇOK SINIRLI SAYIDAKİ  ÜYELİKLERDEN YERİNİZİ ALMAKTA GEÇ KALMAYIN... 

 

         (TOKİ)TOPLU KONUT İDARESİ’NDEN ALINAN, ANKARA/AYAŞ GÖKÇEBAĞ MAHALLESİ 112 ADA 240 PARSELDE BULUNAN

499.177.00 M2 YÜZÖLÇÜMLÜ ARAZİ ALIMINDA ÜYELİKLER İÇİN ARTIK SONA GELİNDİ İMAR ÇALIŞMALARI BAŞLADI VE KISA SÜREDE SONUÇLANARAK

500 ÜYEYİ BİR ARAYA GETİREN  ANKARANIN EN HAVADAR VE KUPON VİLLA ARAZİSİNDE ELİMİZDE KALAN ÇOK SINIRLI SAYIDAKİ ÜYELİKLER İÇİN ACELE EDİN …

 YOĞUN TALEP ÜZERİNE PLANLANAN ZAMANDAN ÖNCE HIZLA TÜKENMEKTE OLAN AYAŞ GÖKÇEBAĞ BAĞ EVLERİ VİLLA ARAZİLERİNDEKİ ÜYELİKLER  İÇİN ARTIK ZAMAN KALMADI

ELİMİZDE KALAN SON ÜYELİKLERİ İÇİN ARTIK SÜREÇ BİTİYOR ELİNİZİ ÇABUK TUTUN.  


ÖZEL KONUMU İLE ARADIĞINIZ BOL OKSİJEN VE DOĞAL İKLİMİYLE BİR ÇOK ÖZELLİĞİ BİR ARADA BULUNDURAN, KONUMU İTİBARİ İLE GÖKÇEBAĞ GÜDÜM SULTAN TEPESİNDE TAM BİR YAYLA GÖRÜNÜMÜ, ALTINDA BULUNAN EŞSİZ ORMAN MANZARASI, ARAZİNİN ÖNÜNDEN GEÇEN ASFALTI İLE ULAŞIMI GAYET KOLAY HALE GETİRMEKLE BİRLİKTE HİÇ KAPANMAYAN MANZARASI HEM GÖRSELLİĞİ HEM EKONOMİK OLMASI HEMDE BİRÇOK FIRSATI BİR ARADA SUNMAKTADIR.

*ARAZİ TARIM DIŞI BİR TOPRAK YAPISINA SAHİP OLDUĞU İÇİN ÜZERİNE YAPILACAK BAĞ EVLERİNİN ÖNÜNDE HİÇ BİR YASAL ENGEL BULUNMAMAKTA OLUP İMAR ÇALIŞMALARI BAŞLAMIŞ VE KISA SÜREDE TAMAMLANACAKTIR.
*AYAŞ’IN EN GÜZEL BÖLGESİ GÖKÇEBAĞ GÜDÜM SULTAN TEPESİNDE SOSYAL YAŞAM ALANLARI İLE NADİR BULUNABİLECEK BİR PROJEDİR.
*HAYALİNİZDEKİ BAHÇE TASARIMINI YAPABİLECEĞİNİZ KENDİNİZE ÖZEL ANKARANIN GELİŞME YÖNÜNDE GETİRİSİ YÜKSEK KARLI BİR YATIRIM.
*TOPRAKLA TEMAS EDEBİLECEĞİNİZ BOL OKSİJEN KAYNAĞININ İÇİNDE STRESSİZ VE ŞEHRİN TÜM YOĞUNLUĞUNDAN UZAK, KONTROLLÜ, GÜVENLİKLİ, KONFORLU,
*ORGANİK TARIM PAZARI, SPOR KOMPLEKSLERİ, YEŞİL ALANLAR, CAMİ, KREŞ, OYUN PARKLARI, ÇOCUK OYUN ALANLARI,
*BAHÇIVAN VETERİNERLİK ZİRAAT MÜHENDİSLİĞİ HİZMETLERİ,
*YÜRÜME MESAFESİNDE TABİİ GÖLETLER ,DOĞA YÜRÜYÜŞ PARKURLARI.

KOOPERATİFİMİZ BU PROJE İLE ÖNCELİKLİ OLARAK KAHRAMAN ŞEHİT AİLELERİMİZİ , GAZİLERİMİZİ VE VATANDAŞLARIMIZI VE ONLARIN AİLELERİNİNİ BİR ARAYA GETİREREK HEM TOPRAKLA BÜTÜNLEŞMELERİNİ HEM ŞEHRİN STRESİNDEN UZAK ÖZLEDİĞİ KÖY HAVASININ ÖZLEMİNİ YAŞADIĞI KENTE TAŞIYAN HEMDE KADER BİRLİĞİ YAPAN KAHRAMANLARIMIZIN ARALARINDA KARDEŞLİĞİ VE AİLE ORTAMININ SICAKLIĞINI TESİS ETMEYİ PLANLAMIŞTIR.

ARSALAR 1.000.M2 BRÜT- 500 M2 NET OLARAK PLANLANMIŞTIR.

BİR PARSELİN PEŞİN BEDELİ   75.000.-TL'dır. 
TAKSİTLİ TUTARI İSE 95.000.-TL'dır
TAKSİTLİ ALMAK İSTEYENLER,  95.000.-TL OLAN HİSSE İÇİN, 60.000.-TL PEŞİNAT   GERİ KALAN 35.000.- TL  İÇİN 10 EŞİT TAKSİT İLE  3.500.-TL ÖDEMEK SURETİYLE BİR HİSSE SAHİBİ OLABİLİR.


ÖDENECEK TUTARIN İÇİNDE ARAZİNİN ELEKTRİK SU VE ÇİTLERLE ÇEVRİLMİŞ ŞEKİLDE HAK SAHİPLARİNE NOTER HUZURUNDA YAPILACAK KUR’A ÇEKİLİŞİ İLE TESLİM EDİLECEK OLUP (TAPU MASRAFLARI HARİÇ) BAŞKA HERHANGİ BİR AİDAT ALINMAYACAKTIR.


ARAZİNİN ETRAFINA TEL ÇEKME İŞLERİ BİTMİŞ HARİTA VE PARSELİZASYON VE İMAR ÇALIŞMALARI DEVAM ETMEKTEDİR.

ANKARADA BU KADAR AVANTAJLARI BİR ARADA BULUNDURAN KUPON BİR YERİ BU ŞARTLARDA BÖYLE FİYATTA BULMAK NEREDEYSE İMKANSIZ DİYEBİLİRİZ.

ARAZİ, ANKARA ULUS MERKEZE 50 KM, SİNCAN’A 20 KM, OPTİMUM AVM’NE 30 KM, YENİKENTE 19.KM , AYAŞTAN 9 KM ÖNCE UZAKLIKTA BULUNMAKTADIR.

ŞEHRİN GÜRÜLTÜ VE KİRLİLİĞİNDEN UZAK,TERTEMİZ DOĞANIN İÇİNDE AİLENİZ VE SEVDİKLERİNİZLE HUZUR DOLU VAKİT GEÇİREBİLECEĞİNİZ YENİ YAŞAM ALANINIZ OLACAK, ÇEVREYE HAKİM BİR TEPEDE FERAH VE HİÇ KAPANMAYACAK EŞSİZ DOĞA MANZARASI İLE TAM YAYLA HAVASINDA ORMANLIK ALANDA DOĞAYLA İÇİÇE BİR KONUMDADIR, ARAZİ İMARA AÇIK OLUP BİR YIL İÇERİSİNDE YOL SU ELEKTRİK VE ARA YOLLAR AÇILARAK İMAR PLANLARIDA YAPILARAK NOTER HUZURUNDA YAPILACAK KUR’A ÇEKİLİŞİ İLE ÜYELERİMİZE TESLİM EDİLECEKTİR.

ARAZİNİN İMAR PLANLARINI TAKİBEN VİLLA YAPIMINA İZİN VERİLMESİ GAYRİMENKUL YATIRIM BAKIMINDAN DEĞERLİ BİR ARAZİYE SAHİP OLUNACKTIR.

BU ÖDEMEYE ARAZİ İÇİ YOLLARI,SU,ELEKTRİK,VE ÇEVRE TELİ ÇEKİLMESİ DAHİLDİR,ARAZİNİN İMARA AÇIK OLMASI ANKARAYA YAKIN OLMASI HAKİM BİR TEPEDE OLMASI GÜNEY VE KUZEY TARAFI MERA VE ORMANLA KAPLI OLMASI VE FİYATININ ÇOK UYGUN OLMASI NEDENİ İLE BÜYÜK BİR TALEP OLMAKTADIR İSTEYEN ARKADAŞLARIMIZIN 30.04.2021 TARİHİNE KADAR ÖDEMELERİNİ YAPMALARI GEREKMEKTEDİR.

BİLGİLERİNİZE SUNAR SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİZ.

www.gazikoykooperatifi.com

HESAP NO: S.S. GAZİKÖY GAYRİMENKUL İŞLETME KOOPERATİFİ

VAKIFBANK   – BALGAT ŞUBESİ

IBANNO:TR51 0001 5001 5800 7317 0917 86

S.S.  GÖZİKÖY GAYRİMENKUL İŞLETME KOOPERATİFİ

ADRES, GÜNEŞEVLER MAH. 47.CD NO:4/1 ALTINDAĞ /ANKARA

V.D. MUHAMMET KARAGÜZEL V.NO: 873 053 80 32

İLETİŞİM ; Salih Dilek ARSLAN GSM : 0 (506 298 10 39) –  Kaan ŞİMŞEK, GSM: 0 (551) 730 86 30